סיורים בדרום איטליה

אוסף של חוויות וזיכרונות

נאפולי

בין היסטוריה ארגוני פשע וכדורגל

דרך אמלפי

סיור שהוא גלויה מן הטבע

פומפיי

סיור מרתק בעיר שעצרה מלכת

לקוחות מספרים

רוני-קליין
כעת חזרתי משני סיורים עם רומאחרת, אחד עם שמעון בכיכרות ובמזרקות, והשני עם חגי בקולוסיאום. אני חייב להודות שהיתה לי הפתעה: הייתי בעבר כבר פעמים ברומא, וחשבתי שאני מכיר אותה. אין מה להשוות: עם חגי ושמעון, הכרתי את רומא באמת, לא רק דרך הנופים המרהיבים, אלא דרך הסיפורים המדהימים, סיפורים המספרים את סיפורה של כל אבן בקולוסיאום ושל כל פסל במזרקת טרווי. עם רומא אחרת, מגלים מחדש את רומא ומתאהבים בה באמת! בפעם הבאה ברומא, אני לא זז בלי רומאחרת! זו היא חוויה של פעם בחיים לכל חובבי טיולים, היסטוריה ואמנות בכלל. תודה חגי, שמעון, וכל צוות רומאחרת!
רוני קליין
16/7/2023
אבי-ויזל
חברים, אני רוצה להמליץ בחום על רומאחרת, היתה לנו הזדמנות נפלאה להכיר אנשים נפלאים, חכמים, מלאי ידע ובעיקר עושים הכל כדי שהביקור ברומא תהיה הכי נעימה שאפשר.
היו לנו 2 הזדמנויות להכיר צוות מופלא. העביר סיור מודרך בותיקן, אי אפשר היה לבקש יותר, איש מדהים, בעל ידע אין סופי בהסטוריה ובאומנות בסיפורים של מאחרי הקלעים ארכיטקטורה ובכלל, הדהים והעשיר אותנו. סיור מרתק למדנו המון וגם הילדים מצאו שפה משותפת והיו מרותקים. מלך, אין מילה אחרת!!!
אבי ויזל
24/7/2022
Woman10
הסיור עם חגי בוותיקן היה מוצלח מאוד. חגי מלא ידע כרימון והוא חולק אותו בנדיבות וחוש הומור. ממליץ לקבוע מספיק זמן מראש כדי לא לפספס.
איילת הילל
16/1/2023
Man-3
ביום ההגעה ביצענו סיור הכרות עם המדריך שמעון. בחור מאוד נעים ולבבי, עם ידע מעולה על כל מקום. הסיור ערך כ - 3 שעות באטרקציות המאוד מענינות. מומלץ מאוד.
נעמן לש
8/5/2023
יובל
היינו בסיור קולינרי רגלי - "רומא בביס אחד" עם גד המדריך התותח בחודש אפריל! היה מעניין, כיפי, טעים ומוצלח במיוחד 😛 סיור מומלץ לכל מי שנמצא ברומא, רוצה לשמוע על המאכלים, הסודות ולגלות את המקומות הכי הכי טעימים שיש! חשוב מאוד לא לאכול ארוחת בוקר באותו יום ולא לסגור מסעדה לערב 😂
יובל קירנברג ממקה
4/4/2023
Woman11
”הדבר הטוב ביותר שתעשו ברומא“ פעם שנייה שלי ברומא, פעם שנייה שלי בסיור בותיקן עם חגי. אחת ההחלטות הטובות ביותר! תודה על ארבע שעות של מידע מעניין ובלתי פוסק, שמראה כמה עוד יש להכיר בתוך 500 מ״ר של מדינה עם בחור בחליפה לבנה וחיילים במדי ליצן. תודה!
חן אברמוביץ
18/1/2023
אליס
”מומלץ מומלץ מומלץ“ מומלץ מאוד, סיור לילה קסום, היה מעניין ומותאם מאוד לקבוצה שלנו.
אליס גולדהירש
17/12/2022
הסיורים המומלצים שלנו
קולוסיאום רומא - רומאחרת

הקולוסיאום והפורום

צרו קשר

דילוג לתוכן