סיורי יום מחוץ לרומא

אוסף של חוויות וזיכרונות

טיבולי והגנים של וילה ד'אסטה

חוויה בין טבע ומים

קסטלי רומאני

יום טיול לעיירות נמי וקאסטל גאנדולפו

אומבריה ולאציו

יום טיול לעיירות אורבייטו וצ'יויטה די בניורג'ו

לקוחות מספרים

Woman3
”הסיורים הטובים ביותר ברומא ללא ספק!“ נסענו זוג, בני 17.5 ועשינו סיור בוותיקן עם חגי וגם סיור אוכל עם גד. היה מדהים! חגי אדם מרתק, שופע ידע ומקסים, הסיור היה כל כך מעניין, משעשע, ומותאם לאנשים שנכחו בו. סיור האוכל מומלץ מאוד, שלוש שעות של אוכל טעים ומגוון, היסטוריה וידע על המקומות הכי שווים בעיר. יצאנו מפוצצים בצורה החיובית ביותר שניתנת לתיאור. אם אתם טסים לרומא, לא לוותר על סיור אחד לפחות איתם, לא תתחרטו!
רוני מויאל
15/9/2022
תמי-לאוטבך
זו הפעם החמישית או השישית שאני מטיילת עם חגי סער מחברת ",רומא אחרת" ואין מילים בפי לתאר את מקצועיותו, נועם הליכותיו, הסבריו המרתקים והמענה לכל בקשותינו ומהווינו. הפעם נסענו 20 אנשים בטווח גילאים שנה - 88 ושכרנו את שירותיו של חגי לסיור בקסטלי רומאני - העיירה נמי ומעון הקיץ של האפיפיור קסטל גנדולופו. מרגע הפגישה עם חגי ועד הפרידה בסוף היום נחשפנו להפתעות, להסברים וליחס מדהים יוצא דופן!! כל המשפחה ללא יוצא מהכלל "עפו" על חגי , על השירות המקצועי והיעיל, עמידה בלוחות זמנים ועניין אינסופי - ממש לא ברור מאליו!!!! ממליצה בחום על "רומא אחרת" ששופעים בסיורים מרתקים!
תמי לאוטבך
4/10/2023
עדי
אין אצלנו טיול ברומא בלי סיור עם חגי
הפעם נסענו כל המשפחה וחיפשנו משהו שאף אחד עוד לא עבר איתו – והוא כמובן מצא!
עשינו טיול יום מחוץ לרומא והיה כל-כך יפה, מרתק, שמח, טעים ומעניין!
חגיייי אין עליך!
מחכים לפעם הבאה
עדי פדרמן
26/02/2021
ורד-קורן
”המלצה שאסור לפספס!“ מי שהגיע לרומא ולא עם חגי, כאילו לא ראה את רומא! בשנים האחרונות יצא לי לבקר ברומא מס פעמים. כל פעם בהרכב אחר, המשותף לכולם היה - סיור עם חגי! עוד מהארץ הייתי משריינת מקום, ובסוף הטיול החוויה שתמיד נשמרה, ונצרבה בזיכרון מתוק, היתה. (קול תופים ומחולות.) - הסיור עם חגי. סיורים כייפים קלילים מלאי חוויית ידע וטעמים שממציאים עצמם כל פעם מחדש! ממליצה בחום.
ורד קורן
15/10/2021
מירב
היינו בסיור קולינרי עם איתי, אחת החוויות הכיפיות של הטיול! איתי העביר את הסיור בצורה קלילה ומסר מידע כללי גם על רומא הגענו למקומות מיוחדים שלא היינו מגיעים בעצמנו וטעמנו מנות מעולות ממליצים בחום! נהננו מאוד!!! תבואו רעבים:)
מירב זוהר חן
18/12/2022
רונית-חן
חגי חגי חגי אין עלייך בעולם!!! הותיקן בלעדייך היה סתם ציורים ופסלים. כמה ידע ועושר תרבותי, אתה אנציקלופדיה מהלכת. אין לי ספק שמעתה כל הסיורים ברומא ואיטליה יהיו רק איתך. תודה על ההשקעה הענקית בנו ❤️❤️❤️
רונית חן
10/2/2022
ניר-שלמה-שלזינגר
אין מילים חוץ מ-ואווו! חגי מדריך מטורף. אפשר לראות את רומא לבד אבל.... יש לו ידע עצום בכל הנוגע לרומא ולוותיקן, מסביר בגובה העיניים, נותן המלצות וטיפים בכל מה שרוצים. טיילתי המון בעולם בלי מדריכים. חמישה ימים עם חגי וזה לא הספיק - כנראה אגיע שוב וכמובן שחגי יהיה זה שידריך אותי.
ניר שלמה שלזינגר
26/2/2020
הסיורים המומלצים שלנו
קולוסיאום רומא - רומאחרת

הקולוסיאום והפורום

צרו קשר

דילוג לתוכן